In deze nieuwsbrief:

  • Punten Waterveiligheid
  • Update over de nieuwe boot
  • Kleding
  • Punten Opleidingen

Team Waterveiligheid:

Het bewaking seizoen is weer begonnen. Afgelopen zondag hebben we de eerste en grootste bewaking van het jaar gehad namelijk de Varsity. Alle boten van ons en nog 7 boten van Reddingsbrigades uit onze regio hebben ervoor gezorgd dat de grootste studenten roeiwedstrijd weer veilig is verlopen. En nu hoeven we ook niet stil te zitten want tot aan de zomer staat de agenda alweer goed gevuld.

Mochten er verder vragen zijn over bewakingen, mail dan naar [email protected]

 

Dag van de helden

Op zondag 30 maart hebben we in het centrum van IJsselstein gestaan met 3 boten om onze vereniging te promoten tijdens de dag van de helden. Hier konden vooral kinderen in onze boten zitten en kennis maken met de reddingsbrigade.

 

Nieuwe boot update

Ongeveer 3 maanden geleden hebben wij een nieuwe boot besteld. Omdat dit nogal een speciale boot is moest deze apart gebouwd worden in Italië. Verleden week kregen wij bericht dat de boot gearriveerd is bij de boten leverancier. Wij gaan nu in overleg de boot helemaal naar onze eisen op laten bouwen. Dit houdt in, een roll-bar met flitsers en lampen monteren, mobilofoon, brandblusser en EHBO-koffer monteren. Verder wordt de boot helemaal bestickered in de reddingsbrigade stijl.

De verwachting is dat dit nog een maand gaat duren.

 

Kleding

Nieuwe kleding kun je het hele jaar door bestellen op https://webshop.rbij.nl/ .

Voor bewakers die van de zomer strandbewaking gaan doen, daar mag je geen eigen brigade kleding aan. Wil je dus nog bondskleding hebben bestel deze dan op tijd.

De officiële reddingsbrigadetassen zijn ook nog uit voorraad leverbaar.

Heb je verder vragen over kleding, stuur dan een mailtje naar [email protected]

 

 

Team Opleidingen

We merken steeds vaker dat verschillende mensen binnen de vereniging zelf willen oefenen buiten de reguliere lessen om. Hier zijn we erg blij mee en we willen ook graag dat iedereen zich vrij blijft voelen om te gaan oefenen!

We willen er ook graag voor zorgen dat juiste mensen op de hoogte zijn als er geoefend gaat worden. Hierom willen iedereen die gaat oefenen vragen om een mail op te sturen naar [email protected], [email protected], en [email protected]. Op die manier kunnen we zien of de benodigde materialen beschikbaar zijn, kunnen we meedenken aan het oefendoel, en weten we wanneer het botenhuis geopend gaat worden.

We willen om deze 3 redenen dan ook graag vragen om in de mail kort te benoemen wat het doel is van de oefening, welke materialen nodig zijn, en wanneer de oefening plaats gaat vinden. Hierbij geld het principe van geen tegenbericht is goed bericht. Als er iets niet beschikbaar is of als we tips hebben zullen we contact opnemen zo niet kan het allemaal gewoon doorgaan!

Hopelijk kunnen we hiermee zelf georganiseerde oefeningen nog beter faciliteren. Als er nog vragen of ideeën over zijn kan je contact opnemen met Justin!

 


Agenda