Vanaf zondag 5 september t/m 13 november kan je bij de Plus J. Schimmel sparen voor onze vereniging. Met deze superactie kunnen we sparen voor onze opleiding Lifeguard. Met deze opleiding leiden we onze vrijwilligers op, zodat ze kunnen helpen bij het bewaken bij de diverse evenementen, o.a. de intocht van Sinterklaas of de ALS zwemtocht in IJsselstein.

Door boodschappen te doen bij Plus J. Schimmel, krijg je voor iedere 10 euro een sponsorpunt. Dit is een voucher met een unieke code. Deze unieke code kun je activeren en vervolgens bepaal je zelf aan welke club of vereniging je de sponsorpunt(en) schenkt. We hopen natuurlijk dat je deze dan schenkt aan Reddingsbrigade IJsselstein. Meer munten betekend meer geld voor onze vereniging.

Maar… Je kunt zelf ook nog een cadeaukaart winnen van 75 euro. Met meer punten maak je ook meer kans op de cadeaukaart. Dus spaar voor onze vereniging en ook voor jezelf!

Ga voor meer informatie over de spaaractie naar plus.nl/club of vraag ernaar bij PLUS J.Schimmel.